DEVON keramický drez 76x25,4x53 cm 544101
DEVON keramický drez 76x25,4x53 cm 544101
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-544101 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez výpuste a sifónu
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Rozmer | 75,8x25,4x53 cm |
| Šírka | 758 mm |
| Výška | 254 mm |
| Hĺbka | 530 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Modulová montáž |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Odkladacia plocha | Nie je |
| Hmotnosť / ks | 58.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8056093916089 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
9,27 €
Pri platbe vopred iba 9,00 €
expedícia do 8 dní
10,77 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Zápustný dávkovač mydla, hranatý, chróm SP011
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
FLEXY drezový sifón flexibilný 1"1/2, odpad 40 mm, biela 155.183.0
expedícia do 8 dní10,77 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Blanco DALAGO 45 517156 jednodrez bez odkvapu antracit drez vstavaný
expedícia do 4 dní291,25 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €
Mexen Kevin 1-miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Elia, sivá - 6517-71-670101-70-B
expedícia do 10 dní195,15 €
Blanco CLARON 400-IF 521572 jednodrez bez odkvapu nerez hodvábny lesk vstavaný/do roviny
na objednávku511,22 €
Pri platbe vopred iba 473,00 €


