DIAMOND dvojitý držiak uterákov, bronz 1318-11
DIAMOND dvojitý držiak uterákov, bronz 1318-11
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1318-11 |
Dostupnosť:
skladom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DIAMOND |
| Rozmer | 605x100x130 mm |
| Dĺžka | 605 mm |
| Šírka | 605 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 130 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.8900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913810985 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bronz |
Doporučujeme přikoupit
DIAMOND držiak toaletného papiera s krytom, bronz 1318-17
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Podobný tovar
DIAMOND police na uteráky s madlom, bronz 1318-14
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND držiak na uteráky 650mm, chróm (104204042) XR404
expedícia do 8 dní43,41 €
Pri platbe vopred iba 41,00 €
X-ROUND E polička na uteráky s hrazdou 650mm, chróm (104105072) XR415
expedícia do 8 dní68,67 €
Pri platbe vopred iba 65,00 €


