DIAMOND police na uteráky s hrazdou, 605 mm, chróm 1317-14
DIAMOND police na uteráky s hrazdou, 605 mm, chróm 1317-14
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1317-14 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DIAMOND |
| Rozmer | 605x134x230 mm |
| Dĺžka | 605 mm |
| Šírka | 605 mm |
| Výška | 134 mm |
| Hĺbka | 230 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Druh | Držiak uterákov: s policou |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.7500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913811739 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
X-ROUND E polička na uteráky s hrazdou 650mm, chróm (104105072) XR415
expedícia do 8 dní68,67 €
Pri platbe vopred iba 65,00 €
X-ROUND E polička na uteráky U typ, 650mm, chróm (104205172) XR418
expedícia do 8 dní123,11 €
Pri platbe vopred iba 117,00 €

