DINA vykurovacie teleso 250x1680mm, biela
DINA vykurovacie teleso 250x1680mm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR377TW |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DINA |
| Rozměr | 250x1680 mm |
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 1680 mm |
| Objem | 2.70 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 300 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 218 mm |
| Výkon | 282 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Hmotnost / ks | 7.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913986185 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
CORNER SIMPLY pripojovacia sada ventilov triaxiálne, pravé prevedenie, chróm CP130S
expedícia do 8 dní130,92 €
Pri platbe vopred iba 124,00 €
MOA vykurovacia tyč s termostatom, 300 W, chróm MOA-C-300
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Cubik vaňa 160x70cm panel + zástena 90 cm, transparent, zlatá 550316070X9509000050
expedícia do 10 dní363,48 €


