DINA vykurovacie teleso 300x1380 mm, biela IR363W
DINA vykurovacie teleso 300x1380 mm, biela IR363W
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR363W |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DINA |
| Rozmer | 300x1380 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 1380 mm |
| Objem | 2.80 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 200 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 265 mm |
| Výkon | 278 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 4.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913927300 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Príslušenstvo
133,04 €
Pri platbe vopred iba 127,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MOA vykurovacia tyč s termostatom, 200 W, chróm MOA-C-200
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
GIANLUCA vykurovacie teleso 400x1590 mm, biela mat
na objednávku337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €
BLOCK vykurovacie teleso 280x1330 mm, biela mat IR183
expedícia do 8 dní472,84 €
Pri platbe vopred iba 449,00 €


