DINA vykurovacie teleso 500x1440mm, biela
DINA vykurovacie teleso 500x1440mm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR369W |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DINA |
| Rozměr | 500x1440 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1440 mm |
| Objem | 3.80 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 600 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 465 mm |
| Výkon | 512 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Hmotnost / ks | 8.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117985 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
CORNER COMBI SIMPLY pripojovacia sada ventilov triaxiálne, pravé prevedenie, chróm CP330S
expedícia do 8 dní156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ZIG vykurovacie teleso 600x1334 mm, čierna mat ZG613B
expedícia do 8 dní355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
METRO vykurovacie teleso 600x1530 mm, chróm 0411-02
expedícia do 8 dní423,03 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €
SILVANA vykurovacie teleso 500x1236 mm, verde mat IR154V
expedícia do 8 dní355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €

