DINA vykurovacie teleso 500x1440mm, čierna mat
DINA vykurovacie teleso 500x1440mm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR369B |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DINA |
| Rozměr | 500x1440 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 1440 mm |
| Objem | 3.80 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 600 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 465 mm |
| Výkon | 512 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Hmotnost / ks | 8.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117992 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SILVANA vykurovacie teleso 600x1500mm, metalická strieborná IR155
expedícia do 8 dní490,62 €
Pri platbe vopred iba 465,00 €
TABELLA OPEN vykurovacie teleso 590/1490, čierna mat MI1457
expedícia do 8 dní604,47 €
Pri platbe vopred iba 573,00 €
METRO SPACE vykurovacie teleso 550x1430 mm, do priestoru, čierna mat IR438B
expedícia do 8 dní302,06 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €

