DIRECT-E elektrické vykurovacie teleso rovné 450x1320 mm, 400 W, čierna
DIRECT-E elektrické vykurovacie teleso rovné 450x1320 mm, 400 W, čierna
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ILE34TB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DIRECT-E & ORBIT-E |
| Rozmer | 450x1320 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 1320 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 400.00 W |
| Výbava | Vykurovacia tyč/fólia (el. vykurovanie) súčasťou |
| Hmotnosť / ks | 16.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913948084 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
16,78 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Háčik na vykurovacie telesá, termoplast, číra 202500
expedícia do 8 dní5,52 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THALIE 70 nábytkové umývadlo 70x37 cm TH11070
expedícia do 8 dní92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €


