DIRECT-E elektrické vykurovacie teleso rovné 450x960 mm, 300 W, čierna
DIRECT-E elektrické vykurovacie teleso rovné 450x960 mm, 300 W, čierna
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ILE94TB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DIRECT-E & ORBIT-E |
| Rozmer | 450x960 mm |
| Šírka | 450 mm |
| Výška | 960 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 300.00 W |
| Výbava | Vykurovacia tyč/fólia (el. vykurovanie) súčasťou |
| Hmotnosť / ks | 12.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913948114 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
Príslušenstvo
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
16,78 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Mohlo by vás zaujímať


