DIRECT-E elektrické vykurovacie teleso rovné 600x1320 mm, 600 W, čierna
DIRECT-E elektrické vykurovacie teleso rovné 600x1320 mm, 600 W, čierna
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ILE36TB |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DIRECT-E & ORBIT-E |
| Rozmer | 600x1320 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1320 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 600.00 W |
| Výbava | Vykurovacia tyč/fólia (el. vykurovanie) súčasťou |
| Hmotnosť / ks | 20.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913948091 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
16,78 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Háčik na vykurovacie telesá, termoplast, číra 202500
expedícia do 8 dní5,52 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Mohlo by vás zaujímať
224,52 €
Pri platbe vopred iba 214,00 €
TONDI-E elektrické vykurovacie teleso rovné 450x1330 mm, 500W, biela DE470T
expedícia do 8 dní178,78 €
Pri platbe vopred iba 170,00 €
DIRECT-E elektrické vykurovacie teleso rovné 600x1320 mm, 600W, biela ILE36T
expedícia do 8 dní163,54 €
Pri platbe vopred iba 156,00 €


