DIRECT-E elektrické vykurovacie teleso rovné 600x960 mm, 400 W, čierna
DIRECT-E elektrické vykurovacie teleso rovné 600x960 mm, 400 W, čierna
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ILE96TB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DIRECT-E & ORBIT-E |
| Rozmer | 600x960 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 960 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 400.00 W |
| Výbava | Vykurovacia tyč/fólia (el. vykurovanie) súčasťou |
| Hmotnosť / ks | 15.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913948121 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
Doporučujeme přikoupit
16,78 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Háčik na vykurovacie telesá, termoplast, číra 202500
expedícia do 8 dní5,52 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Umývadlo Duravit Vero 60x47 cm otvor pre batériu, s prietokom 0454600000
expedícia do 4 dní251,32 €
ZEN keramické umývadlo nábytkové 60x45cm, biela 3060
expedícia do 8 dní104,45 €
Pri platbe vopred iba 99,00 €
KUBE X keramické umývadlo 60x47cm, s odkladacou plochou vpravo, bez otvoru biela mat 9438009
na objednávku398,13 €
Pri platbe vopred iba 378,00 €


