DIRECT-E elektrické vykurovacie teleso rovné 600x960 mm, 400W, biela ILE96T
DIRECT-E elektrické vykurovacie teleso rovné 600x960 mm, 400W, biela ILE96T
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ILE96T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DIRECT-E & ORBIT-E |
| Rozmer | 600x960 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 960 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie integrované |
| Príkon | 400.00 W |
| Výbava | Vykurovacia tyč/fólia (el. vykurovanie) súčasťou |
| Hmotnosť / ks | 15.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913881589 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Sušiak 4 uterákov na vykurovacie telesá, univerzálne upínanie, dĺžka 50cm, biela 25-03-SV450
expedícia do 8 dní45,33 €
Pri platbe vopred iba 43,00 €
16,78 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Háčik na vykurovacie telesá, termoplast, číra 202500
expedícia do 8 dní5,52 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Apia vysúvací sprchovací kút 130 x 100 cm, transparent/pruhy, chróm - 840-130-100-01-20
expedícia do 10 dní342,26 €
Mexen Velar posuvný sprchovací kút 130 x 100 cm, grafit, kartáčovaná pištoľovo sivá - 871-130-100-41-66
expedícia do 10 dní577,18 €


