DIRECT vykurovacie teleso s bočným pripojením 450x1320 mm, 564 W, strieborná štrukturálna ILS34E
DIRECT vykurovacie teleso s bočným pripojením 450x1320 mm, 564 W, strieborná štrukturálna ILS34E
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ILS34E |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DIRECT & ORBIT |
| Rozmer | 455x1322 mm |
| Šírka | 455 mm |
| Výška | 1322 mm |
| Objem | 5.20 l |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 500 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 410 mm |
| Výkon | 564 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 9.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913881770 |
| Taric | 85162999 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Háčik na vykurovacie telesá, termoplast, chróm 202513
expedícia do 8 dní11,24 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Elektrická vykurovacia tyč s termostatom, rovný kábel, 500 W, chróm LT67445
expedícia do 8 dní110,17 €
Pri platbe vopred iba 105,00 €
Mohlo by vás zaujímať
630,30 €
Oceľové vykurovacie teleso Mexen CV22 500x700, spod. príp., 997 W, antracit W622-050-070-66
na objednávku154,75 €


