DIRECT vykurovacie teleso s bočným pripojením 450x1680 mm, čierna mat
DIRECT vykurovacie teleso s bočným pripojením 450x1680 mm, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ILR64B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | DIRECT & ORBIT |
| Rozměr | 450x1680 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 1680 mm |
| Objem | 7.60 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 700 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 410 mm |
| Výkon | 757 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Hmotnost / ks | 13.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913124006 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ................ |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VICTORIA sprchová nástenná batéria kohútiková, chróm VC11
expedícia do 8 dní75,87 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €
RAV MORAVA Batéria sprchová - stará mosadz MK580.5SM
na objednávku130,28 €
Pri platbe vopred iba 117,00 €
Mereo Retro Viktória sprchová batéria nástenná 100 mm bez príslušenstva M-CBL601A03
expedícia do 8 dní38,70 €
Pri platbe vopred iba 38,00 €


