DIRECT vykurovacie teleso s bočným pripojením 600x1320 mm, 714 W, strieborná štrukturálna ILS36E
DIRECT vykurovacie teleso s bočným pripojením 600x1320 mm, 714 W, strieborná štrukturálna ILS36E
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ILS36E |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DIRECT & ORBIT |
| Rozmer | 605x1322 mm |
| Šírka | 605 mm |
| Výška | 1322 mm |
| Objem | 6.40 l |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 600 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 560 mm |
| Výkon | 714 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 11.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913881787 |
| Taric | 85162999 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
16,78 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Háčik na vykurovacie telesá, termoplast, číra 202500
expedícia do 8 dní5,52 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere pravé / 1 strana rohového vstupu aluchróm CA1CD0705087
na objednávku943,57 €
Pri platbe vopred iba 874,00 €
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere ľavé / 1 strana rohového vstupu aluchróm CA1CG0705087
na objednávku943,57 €
Pri platbe vopred iba 874,00 €
SANSWISS CADURA Jednokrídlové dvere ľavé / 1 strana roh.vstupu aluchróm číre CA1CG0705007
na objednávku819,84 €
Pri platbe vopred iba 759,00 €


