DISABLED keramické umývadlo 59x45,5cm, pre telesne postihnutých (3001) 10TP60060
DISABLED keramické umývadlo 59x45,5cm, pre telesne postihnutých (3001) 10TP60060
| Výrobca: | Výrobca: Isvea |
| Kód: | Kód: UBC-10TP60060 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Rozmer | 59x20,5x45,5 cm |
| Šírka | 590 mm |
| Výška | 205 mm |
| Hĺbka | 455 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 16.1400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8697687047514 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
HANDICAP umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4" odpad 32 mm, chróm 126.013.5H
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Podobný tovar
109,94 €
Pri platbe vopred iba 104,00 €


