DORLION vykurovacie teleso 500x1200 mm, biela 1130-51
DORLION vykurovacie teleso 500x1200 mm, biela 1130-51
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1130-51 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DORLION |
| Rozmer | 500x1200 |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Objem | 5.16 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar E |
| Inštalácia | Otočné o 180° |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 400 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 492 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 11.2200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913848247 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
TWIN COMBI pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, pravá, chróm CP461S
expedícia do 8 dní170,43 €
Pri platbe vopred iba 162,00 €
49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
TWIN pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, rozstup 50mm, chróm CP401S
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Podobný tovar
NYMPHA vykurovacie teleso 600/1122, biela 1805-16
expedícia do 8 dní323,42 €
Pri platbe vopred iba 307,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV22 doskový radiátor 600 x 1000 mm, spodné pripojenie, 1653 W, čierny W622-060-100-70
expedícia do 10 dní210,48 €


