DORLION vykurovacie teleso 500x1200 mm, čierna mat 1130-21
DORLION vykurovacie teleso 500x1200 mm, čierna mat 1130-21
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1130-21 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DORLION |
| Rozmer | 500x1200 |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Objem | 5.16 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar E |
| Inštalácia | Otočné o 180° |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 400 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 492 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 11.7300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913892653 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
MOA vykurovacia tyč s termostatom a bluetooth, 400 W, čierna MOA-B-400
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňová skrinka Mexen Orio 90 cm s umývadlom Vela, 1 zásuvka, lesklá biela - 91A10-09023-1-BF00-W23M00
expedícia do 10 dní344,56 €


