Doska DTDL 1190x18x440mm, dub Alabama DT119-2222
Doska DTDL 1190x18x440mm, dub Alabama DT119-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT119-2222 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 119x1,8x44 cm |
| Šírka | 1190 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 7.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913921308 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
GARDA keramické umývadlo 50x13,5x40 cm, na dosku AR452
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
MOLVENO keramické umývadlo 39,5x14x39,5 cm, na dosku AR453
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
TERUEL keramické umývadlo 58,5x14x39 cm, na dosku BH7007
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Mohlo by vás zaujímať
238,02 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €

