Doska DTDL 1554x18x440mm, borovica rustik DT155-1616
Doska DTDL 1554x18x440mm, borovica rustik DT155-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT155-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez otvorov pre sifón a batériu
- Otvor pre batériu a výpusť je možné vyvŕtať v mieste inštalácie alebo podľa výkresu vo výrobe
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 155x1,8x44 cm |
| Šírka | 1550 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 9.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913894213 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
PURITY keramické umývadlo 50x42cm (2506) 10PL50050
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
MOLVENO keramické umývadlo 39,5x14x39,5 cm, na dosku AR453
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút ľavý 140 x 120 cm, čierny rošt, čierna - 8C2-140-120-70-77-L
expedícia do 10 dní571,29 €
Sprchovací kút obdĺžnik 140x120 cm SAT Walk-In Xmotion SATBWIXMN120140C
expedícia do 4 dní1 241,35 €

