Doska DTDL 40x1,8x40cm, borovica rustik
Doska DTDL 40x1,8x40cm, borovica rustik
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT040-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x1,8x40 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 2.3100 kg |
| EAN | 8590913119507 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
GIGLIO 110-P skrinka s umývadlom, š. 110cm, noce GP-110
na objednávku3 770,96 €
Pri platbe vopred iba 3 577,00 €
1 089,68 €
Pri platbe vopred iba 1 017,00 €
1 651,31 €
Pri platbe vopred iba 1 541,00 €

