Doska DTDL 580x18x440mm, borovica rustik DT058-1616
Doska DTDL 580x18x440mm, borovica rustik DT058-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT058-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 58x1,8x44 cm |
| Šírka | 580 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 3.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913913440 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
OFELIA keramické umývadlo 52x13x40 cm, na dosku AR433
expedícia do 8 dní83,60 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
BEMETA CYTRO: Polička do sprchy rohová 200 mm 146208352
na objednávku49,61 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
ODETTA umývadlová skrinka 57x50x43, 5cm, borovica rustik DT060-1616
expedícia do 8 dní376,77 €
Pri platbe vopred iba 357,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Doska DTDL 580x18x440mm, dub strieborný DT058-1111
na objednávku37,71 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €

