Doska DTDL 580x18x440mm, dub strieborný DT058-1111
Doska DTDL 580x18x440mm, dub strieborný DT058-1111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT058-1111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 58x1,8x44 cm |
| Šírka | 580 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Strieborná |
| Dekor | Dub strieborný |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 3.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913913433 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | šedá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
RONDANE keramické umývadlo priemer 40x14 cm, na dosku AR435
expedícia do 8 dní97,85 €
Pri platbe vopred iba 93,00 €
LUGANO keramické umývadlo priemer 41x11,5 cm, na dosku AR491
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
MOLVENO keramické umývadlo 39,5x14x39,5 cm, na dosku AR453
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto L Sprchová zástena 90 x 200 cm, biely vzor, zlatá - 800-090-103-50-85
expedícia do 10 dní214,99 €
Mexen Kioto+ L Sprchová zástena s policou 90 x 200 cm, matná, strieborná - 800-090-123-95-30
expedícia do 10 dní276,81 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 90 x 85 x 40 cm, priehľadná, kartáčovaná pištoľovo sivá - 800-090-085-221-66-00-040
expedícia do 10 dní447,61 €

