Doska DTDL 680x18x440mm, biela lesk DT068-3030
Doska DTDL 680x18x440mm, biela lesk DT068-3030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT068-3030 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 68x1,8x44 cm |
| Šírka | 680 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | DTDL |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 3.8500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913913457 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LUGANO keramické umývadlo priemer 41x11,5 cm, na dosku AR491
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
TERUEL keramické umývadlo 58,5x14x39 cm, na dosku BH7007
expedícia do 8 dní95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
OFELIA keramické umývadlo 52x13x40 cm, na dosku AR433
expedícia do 8 dní83,60 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
Mohlo by vás zaujímať
48,44 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
Nimco Séria 6000 ZR 6992N-26 Kozmetické zväčšovacie zrkadlo chróm
do týždňa v e-shope33,31 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €

