Doska Rockstone 1190x12x440mm, biela mat DTR119-0101
Doska Rockstone 1190x12x440mm, biela mat DTR119-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DTR119-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez otvorov pre sifón a batériu
- Otvor pre batériu a výpust možno vyvŕtať na mieste inštalácie alebo podľa výkresov vo výrobe
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 119x1,2x44 cm |
| Šírka | 1190 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | Solid Surface - Umelý kameň |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 13.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893797 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
36,06 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
183,95 €
Pri platbe vopred iba 170,00 €
na objednávku
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ODETTA umývadlová skrinka 118x50x43, 5cm, biela lesk DT120-3030
expedícia do 8 dní711,21 €
Pri platbe vopred iba 675,00 €
LUGANO keramické umývadlo priemer 41x11,5 cm, na dosku AR491
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
PURITY keramické umývadlo 50x42cm (2506) 10PL50050
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Nimco Unix UNM 13046-10 Držiak na uteráky, 51 cm brúsená nerez
do týždňa v e-shope29,50 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Nimco Maya MAC 29061-90 Držiak na uteráky, 61 cm čierna matná
do týždňa v e-shope65,95 €
Pri platbe vopred iba 62,00 €


