Doska Rockstone 120,7x1,2x48,8cm, biela mat WR005-0101 59782
Doska Rockstone 120,7x1,2x48,8cm, biela mat WR005-0101 59782
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WR005-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 120,7x1,2x48,8 cm |
| Šířka | 1207 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 488 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 15.2490 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113345 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
CIRASA umývadlová skrinka 59,2x64x46cm, biela mat strip
expedícia do 8 dní444,37 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €
1 185,39 €
Pri platbe vopred iba 1 095,00 €

