Doska Rockstone 150,7x1,2x48,8cm, biela mat WR007-0101 59784
Doska Rockstone 150,7x1,2x48,8cm, biela mat WR007-0101 59784
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WR007-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 150,7x1,2x48,8 cm |
| Šířka | 1507 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 488 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 18.9313 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113369 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
Sprchová batéria Hansgrohe Vernis Blend bez sprchového setu 150 mm chróm 71646000
expedícia do 4 dní80,17 €
Exponovaný sprchový set Mexen Tord s dažďovou sprchou a sprchovou batériou Caro, chróm - 746640200-00
expedícia do 10 dní70,68 €

