Doska Rockstone 1554x12x440mm, biela mat DTR155-0101
Doska Rockstone 1554x12x440mm, biela mat DTR155-0101
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DTR155-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Bez otvorov pre sifón a batériu
- Otvor pre batériu a výpust možno vyvŕtať na mieste inštalácie alebo podľa výkresov vo výrobe
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ODETTA |
| Rozmer | 155,4x1,2x44 cm |
| Šírka | 1554 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | Solid Surface - Umelý kameň |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 18.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913893827 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ODETTA umývadlová skrinka 67x50x43, 5cm, biela lesk DT070-3030
expedícia do 8 dní415,91 €
Pri platbe vopred iba 395,00 €
138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
415,91 €
Pri platbe vopred iba 395,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Voľne stojaca vaňa Mexen Eris 170 x 80 cm, biela/čierna, prepad kartáčovaný zlatý - 53441708075-55
expedícia do 10 dní697,94 €
Voľne stojaca vaňa Mexen Eos 170 x 75 cm, biela/čierna, biely prepad - 52471707575-20
expedícia do 10 dní777,43 €
Voľne stojaca vaňa Mexen Dora 170 x 75 cm, biela, ružovo-zlatý prepad - 52071707500-60
expedícia do 10 dní609,60 €


