Doska Rockstone 71x1, 2x46, 5cm, biela mat CRR071-0101 56421
Doska Rockstone 71x1, 2x46, 5cm, biela mat CRR071-0101 56421
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CRR071-0101 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 71x1,2x47 cm |
| Šířka | 710 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 8.8630 kg |
| EAN | 8590913981760 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Doporučujeme přikoupit
260,44 €
Pri platbe vopred iba 247,00 €
THIN okrúhle umývadlo na dosku, 38x14 cm, biela matná WN548
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
OFELIA keramické umývadlo 52x13x40 cm, na dosku AR433
expedícia do 8 dní83,60 €
Pri platbe vopred iba 79,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LARGO umývadlová skrinka 99x50x41cm, orech bruno LA103
na objednávku550,07 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €
CIRASA umývadlová skrinka 69,8x75x46cm, 3x zásuvka, dub Alabama CR731-2222
expedícia do 8 dní376,77 €
Pri platbe vopred iba 357,00 €
398,13 €
Pri platbe vopred iba 378,00 €

