Doska Rockstone 80,7x1,2x48,8cm, biela mat WR001-0101 59777
Doska Rockstone 80,7x1,2x48,8cm, biela mat WR001-0101 59777
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WR001-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 80,7x1,2x48,8 cm |
| Šířka | 807 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 488 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 10.3341 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113291 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
EZARA umývadlová skrinka 78x54x39cm, dub cuneo EZ792-2525
expedícia do 8 dní380,33 €
Pri platbe vopred iba 361,00 €
WAVE dvojumývadlová skrinka 119,7x50x47,8cm, biela/dub cuneo WA120-3025
expedícia do 8 dní853,52 €
Pri platbe vopred iba 810,00 €

