Doska Rockstone 90,7x1,2x48,8cm, biela mat WR002-0101 59779
Doska Rockstone 90,7x1,2x48,8cm, biela mat WR002-0101 59779
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WR002-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90,7x1,2x48,8 cm |
| Šířka | 907 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 488 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 11.5668 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113314 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňový set ODETTA 70, biela KSET-055 KSET-055
na objednávku1 282,63 €
Pri platbe vopred iba 1 185,00 €
302,28 €
Pri platbe vopred iba 282,00 €
1 012,59 €
Pri platbe vopred iba 945,00 €

