DRAGON BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm L/P varianta GD4611B-01
DRAGON BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm L/P varianta GD4611B-01
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4611B-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | DRAGON |
| Rozměr | 110x80 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 420 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 86.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913980534 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 110x80x4cm, hladká HS11080
expedícia do 8 dní290,72 €
Pri platbe vopred iba 271,00 €
DRAGON BLACK vzpera k zástenám 300x150mm, čierna mat GDV300B
expedícia do 8 dní72,35 €
Pri platbe vopred iba 68,00 €
MANUS BLACK nerezový sprchový kanálik s roštom ONDA, 750x130x55mm GMO13B
expedícia do 8 dní283,79 €
Pri platbe vopred iba 265,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm L/P variant, Brick sklo GS4211GS4380
expedícia do 8 dní537,65 €
Pri platbe vopred iba 497,00 €
SIGMA SIMPLY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800 mm, L/P, číre sklo GS2111B-04
expedícia do 8 dní544,59 €
Pri platbe vopred iba 503,00 €
DRAGON obdĺžnikový sprchovací kút 800x1100mm L/P variant, rohový vstup GD4280GD4211
expedícia do 8 dní815,49 €
Pri platbe vopred iba 753,00 €


