DRAGON BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm L/P varianta GD4611B-02
DRAGON BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm L/P varianta GD4611B-02
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4611B-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | DRAGON |
| Rozměr | 110x90 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 420 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 91.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913980596 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
DRAGON BLACK vzpera k zástenám 300x150mm, čierna mat GDV300B
expedícia do 8 dní72,35 €
Pri platbe vopred iba 68,00 €
MANUS BLACK nerezový sprchový kanálik s roštom ONDA, 850x130x55mm GMO14B
expedícia do 8 dní293,70 €
Pri platbe vopred iba 274,00 €
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 110x90x4cm, hladká HS11090
expedícia do 8 dní298,99 €
Pri platbe vopred iba 279,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchová kabína REA Montana Gold Brush 130x100
expedícia do 12 dní436,28 €
Pri platbe vopred iba 424,00 €
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 130 x 100 cm, priehľadný, zlatý - 819-130-100-50-00
expedícia do 10 dní403,46 €
Mexen Velar posuvný sprchovací kút 130 x 100 cm, matná, čierna - 871-130-100-31-70
expedícia do 10 dní518,29 €


