DRAGON BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1300x800mm L/P varianta GD4613B-01
DRAGON BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1300x800mm L/P varianta GD4613B-01
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4613B-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | DRAGON |
| Rozměr | 130x80 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 520 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 95.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913980558 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
DRAGON BLACK vzpera k zástenám 300x150mm, čierna mat GDV300B
expedícia do 8 dní72,35 €
Pri platbe vopred iba 68,00 €
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 130x80x3, 5cm HI13080
expedícia do 8 dní414,61 €
Pri platbe vopred iba 387,00 €
MANUS BLACK nerezový sprchový kanálik s roštom ONDA, 750x130x55mm GMO13B
expedícia do 8 dní283,79 €
Pri platbe vopred iba 265,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RAV MORAVA Batéria sprchová - stará mosadz MK580.5SM
na objednávku130,28 €
Pri platbe vopred iba 117,00 €
RAV SLEZÁK MORAVA Batéria sprchová - biela MK180.0B
expedícia do 8 dní79,85 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €


