DRAGON BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1300x900mm L/P varianta GD4613B-02
DRAGON BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1300x900mm L/P varianta GD4613B-02
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4613B-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | DRAGON |
| Rozměr | 130x90 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 520 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 100.4300 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913980619 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS BLACK nerezový sprchový kanálik s roštom ONDA, 850x130x55mm GMO14B
expedícia do 8 dní293,70 €
Pri platbe vopred iba 274,00 €
DRAGON BLACK vzpera k zástenám 300x150mm, čierna mat GDV300B
expedícia do 8 dní72,35 €
Pri platbe vopred iba 68,00 €
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 130x90x3, 5cm HI13090
expedícia do 8 dní441,04 €
Pri platbe vopred iba 412,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Dragon obdĺžnikový sprchovací kút 1300x900mm L/P varianta GD4613GD7290
expedícia do 8 dní756,45 €
Pri platbe vopred iba 699,00 €
1 301,73 €
Pri platbe vopred iba 1 202,00 €
SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút 1300x900mm L/P variant, číre sklo GS1113GS3190
expedícia do 8 dní534,16 €
Pri platbe vopred iba 493,00 €


