DRAGON BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1500x900mm L/P varianta GD4615B-02
DRAGON BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1500x900mm L/P varianta GD4615B-02
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4615B-02 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | DRAGON |
| Rozměr | 150x90 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 620 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 108.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913980633 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS BLACK nerezový sprchový kanálik s roštom ONDA, 850x130x55mm GMO14B
expedícia do 8 dní293,70 €
Pri platbe vopred iba 274,00 €
DRAGON BLACK vzpera k zástenám 300x150mm, čierna mat GDV300B
expedícia do 8 dní72,35 €
Pri platbe vopred iba 68,00 €
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 150x90x3, 5cm HI15090
expedícia do 8 dní551,38 €
Pri platbe vopred iba 515,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Exo 150 x 90 cm, priehľadný, čierny - 8151-150-090-70-00
expedícia do 10 dní382,83 €
Mexen Velar sprchovací kút 150x90 cm, priehľadná, šedá kartáčovaná 871-150-090-01-66
expedícia do 10 dní567,65 €
ROLLS LINE obdĺžnikový sprchovací kút 1500x900 mm, L/P variant, číre sklo RL1515RL3315
expedícia do 8 dní954,42 €
Pri platbe vopred iba 882,00 €


