DRAGON BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1600x800mm L/P varianta GD4616B-01
DRAGON BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1600x800mm L/P varianta GD4616B-01
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4616B-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | DRAGON |
| Rozměr | 160x80 cm |
| Šířka | 1600 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 670 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 113.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913980589 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS BLACK nerezový sprchový kanálik s roštom ONDA, 750x130x55mm GMO13B
expedícia do 8 dní283,79 €
Pri platbe vopred iba 265,00 €
1 067,00 €
Pri platbe vopred iba 1 012,00 €
DRAGON BLACK vzpera k zástenám 300x150mm, čierna mat GDV300B
expedícia do 8 dní72,35 €
Pri platbe vopred iba 68,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 339,94 €
Pri platbe vopred iba 1 238,00 €
Dragon obdĺžnikový sprchovací kút 1600x800mm L/P varianta GD4616GD7280
expedícia do 8 dní818,96 €
Pri platbe vopred iba 757,00 €


