DRAGON BLACK sprchové posuvné dvere rohový vstup 900 mm, číre sklo GD4290B
DRAGON BLACK sprchové posuvné dvere rohový vstup 900 mm, číre sklo GD4290B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4290B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | DRAGON |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do kombinace |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 42.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913974236 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
181,76 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
396,12 €
Pri platbe vopred iba 370,00 €
DRAGON BLACK sprchové posuvné dvere rohový vstup 1000 mm, číre sklo GD4210B 55539
expedícia do 8 dní429,15 €
Pri platbe vopred iba 401,00 €
DRAGON BLACK vzpera k zástenám 300x150mm, čierna mat GDV300B
expedícia do 8 dní72,35 €
Pri platbe vopred iba 68,00 €
Mohlo by vás zaujímať
287,83 €
Pri platbe vopred iba 273,00 €
TRAX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm 655
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
201,30 €
Pri platbe vopred iba 181,00 €


