DRAGON BLACK štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, rohový vstup GD4210B-01
DRAGON BLACK štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, rohový vstup GD4210B-01
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4210B-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | DRAGON |
| Rozměr | 100x100 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Šířka vstupu | 530 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 92.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913980671 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
306,91 €
Pri platbe vopred iba 286,00 €
AURA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 100x100x4cm, biela 60511
expedícia do 8 dní296,87 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €
DRAGON BLACK vzpera k zástenám 300x150mm, čierna mat GDV300B
expedícia do 8 dní72,35 €
Pri platbe vopred iba 68,00 €
Mohlo by vás zaujímať
936,71 €
Pri platbe vopred iba 865,00 €
TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, matné sklo, pravé GT5610-10MR-CH
expedícia do 8 dní735,61 €
Pri platbe vopred iba 680,00 €
TRINITY BLACK štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, rohový vstup, matné sklo GT2210-10M-B
expedícia do 8 dní966,57 €
Pri platbe vopred iba 893,00 €


