DRAGON BLACK štvorcový sprchovací kút 900x900mm, rohový vstup GD4290B-01
DRAGON BLACK štvorcový sprchovací kút 900x900mm, rohový vstup GD4290B-01
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4290B-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | DRAGON |
| Rozměr | 90x90 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Šířka vstupu | 450 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 84.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913980664 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
275,02 €
Pri platbe vopred iba 255,00 €
DRAGON BLACK vzpera k zástenám 300x150mm, čierna mat GDV300B
expedícia do 8 dní72,35 €
Pri platbe vopred iba 68,00 €
MANUS BLACK nerezový sprchový kanálik s roštom ONDA, 850x130x55mm GMO14B
expedícia do 8 dní293,70 €
Pri platbe vopred iba 274,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV11 doskový radiátor 300 x 2600 mm, spodné pripojenie, 1271 W, čierny W611-030-260-70
na objednávku233,39 €
Oceľové vykurovacie teleso Mexen CV11 300x400, spod. príp., 196 W, biela W611-030-040-00
expedícia do 10 dní71,29 €


