DRAGON obdĺžnikový sprchovací kút 1000x1200mm L/P variant, rohový vstup GD4210GD4212
DRAGON obdĺžnikový sprchovací kút 1000x1200mm L/P variant, rohový vstup GD4210GD4212
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4210GD4212 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | DRAGON |
| Rozmer | 100x120 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1200 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 605 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 100.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902741 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
431,64 €
Pri platbe vopred iba 400,00 €
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, tmavo šedá GS120G
expedícia do 8 dní143,71 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, biela GS120W
expedícia do 8 dní184,24 €
Pri platbe vopred iba 176,00 €
Mohlo by vás zaujímať
429,64 €
Pri platbe vopred iba 407,00 €
PMH Elektrický sušiak Britta BR1B-R 859x712 Priame napojenie vpravo Čierna BR1B-R
expedícia do 7 dní429,64 €
Pri platbe vopred iba 407,00 €


