Dragon obdĺžnikový sprchovací kút 1300x900mm L/P varianta GD4613GD7290
Dragon obdĺžnikový sprchovací kút 1300x900mm L/P varianta GD4613GD7290
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4613GD7290 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | DRAGON |
| Rozmer | 130x90 cm |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 520 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 100.4300 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900013 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 1250x130x55 mm GMP88
expedícia do 8 dní280,49 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €
DRAGON vzpera k zástenám 300x150mm, chróm GDV300
expedícia do 8 dní62,43 €
Pri platbe vopred iba 58,00 €
Mohlo by vás zaujímať


