Dragon obdĺžnikový sprchovací kút 1400x1000mm L/P varianta GD4614GD7210
Dragon obdĺžnikový sprchovací kút 1400x1000mm L/P varianta GD4614GD7210
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4614GD7210 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | DRAGON |
| Rozmer | 140x100 cm |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 570 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 107.3780 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900082 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 140x100x3, 5cm HI140100
expedícia do 8 dní578,15 €
Pri platbe vopred iba 540,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1250x130x55 mm GMQ38
expedícia do 8 dní267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 343,42 €
Pri platbe vopred iba 1 241,00 €
SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút 1400x1000mm L/P variant, číre sklo GS1114GS3110
expedícia do 8 dní558,48 €
Pri platbe vopred iba 516,00 €


