Dragon obdĺžnikový sprchovací kút 1500x900mm L/P varianta GD4615GD7290
Dragon obdĺžnikový sprchovací kút 1500x900mm L/P varianta GD4615GD7290
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4615GD7290 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | DRAGON |
| Rozmer | 150x90 cm |
| Šírka | 1500 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 620 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 108.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913900037 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1250x130x55 mm GMQ38
expedícia do 8 dní267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 150x90x3, 5cm HI15090
expedícia do 8 dní551,38 €
Pri platbe vopred iba 515,00 €
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CVF22 radiátor 400x900, spod. príp., 1024 W, biely W622F-040-090-00
expedícia do 10 dní173,70 €
Mexen Flat CVF22 radiátor 400x1000, spod. príp., 1138 W, biely W622F-040-100-00
expedícia do 10 dní186,15 €


