Dragon obdĺžnikový sprchovací kút 1600x700mm L/P varianta GD4616GD7270
Dragon obdĺžnikový sprchovací kút 1600x700mm L/P varianta GD4616GD7270
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4616GD7270 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | DRAGON |
| Rozmer | 160x70 cm |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 670 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 110.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913899928 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 1250x130x55 mm GMP88
expedícia do 8 dní280,49 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1250x130x55 mm GMQ38
expedícia do 8 dní267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
Mohlo by vás zaujímať
JULIE umývadlová skrinka 150x60x50cm, biela 59150
na objednávku1 128,23 €
Pri platbe vopred iba 1 053,00 €
Kúpeľňová skrinka Mexen Orio 70 cm s umývadlom Otis, 1 zásuvka, matný grafit/matná biela - 91A10-07047-1-BF66-W18M01
expedícia do 10 dní403,46 €
Mexen Rivel kúpeľňová skrinka pod umývadlo 80 cm, 1 zásuvka, drážkovaná, matná čierna - 91A20-08023-1-BF71
expedícia do 10 dní214,99 €


