DRAGON obdĺžnikový sprchovací kút 800x1000mm L/P variant, rohový vstup GD4280GD4210
DRAGON obdĺžnikový sprchovací kút 800x1000mm L/P variant, rohový vstup GD4280GD4210
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4280GD4210 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | DRAGON |
| Rozmer | 80x100 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 460 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 84.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902673 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 950x130x55 mm GMO15
expedícia do 8 dní227,62 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x80x4cm GS10080
expedícia do 8 dní282,47 €
Pri platbe vopred iba 264,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x80x4cm, biela 45511
expedícia do 8 dní327,46 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen CV33 300x1100, spod. príp., 1468 W, biely W633-030-110-00
expedícia do 10 dní169,74 €


