DRAGON obdĺžnikový sprchovací kút 800x1200mm L/P variant, rohový vstup GD4280GD4212
DRAGON obdĺžnikový sprchovací kút 800x1200mm L/P variant, rohový vstup GD4280GD4212
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4280GD4212 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | DRAGON |
| Rozmer | 80x120 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1200 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 545 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 92.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902697 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1150x130x55 mm GMO17
expedícia do 8 dní254,06 €
Pri platbe vopred iba 237,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, k stene, 750x112x55mm GMO23
expedícia do 8 dní224,33 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, biela GS120W
expedícia do 8 dní184,24 €
Pri platbe vopred iba 176,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm, rohový vstup matné sklo GT2280-12M-CH
expedícia do 8 dní936,71 €
Pri platbe vopred iba 865,00 €
LORO obdĺžnikový sprchovací kút 800x1200mm
expedícia do 8 dní558,48 €
Pri platbe vopred iba 516,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm, matné sklo, pravé GT5680-12MR-B
expedícia do 8 dní747,42 €
Pri platbe vopred iba 690,00 €


