DRAGON obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm L/P variant, rohový vstup GD4280GD4290
DRAGON obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm L/P variant, rohový vstup GD4280GD4290
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4280GD4290 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | DRAGON |
| Rozmer | 80x90 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 420 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 80.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902666 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 90x80x3cm 72927
expedícia do 8 dní280,12 €
Pri platbe vopred iba 260,00 €
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, biela GS120W
expedícia do 8 dní184,24 €
Pri platbe vopred iba 176,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, k stene, 750x112x55mm GMO23
expedícia do 8 dní224,33 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
Mohlo by vás zaujímať


