DRAGON obdĺžnikový sprchovací kút 900x1200mm L/P variant, rohový vstup GD4290GD4212
DRAGON obdĺžnikový sprchovací kút 900x1200mm L/P variant, rohový vstup GD4290GD4212
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4290GD4212 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | DRAGON |
| Rozmer | 90x120 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1200 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnik s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 575 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 96.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902727 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x90x4cm, biela 49511
expedícia do 8 dní378,46 €
Pri platbe vopred iba 351,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1150x130x55 mm GMO17
expedícia do 8 dní254,06 €
Pri platbe vopred iba 237,00 €
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, tmavo šedá GS120G
expedícia do 8 dní143,71 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Comad SET-OCBL 90CM S SKY Nábytková zostava 90 cm s nábytkovým umývadlom SKY
expedícia do 10 dní414,18 €
WAVE umývadlová skrinka 89,7x45x47,8cm, ľavá, biela/dub cuneo WA092-3025
expedícia do 8 dní462,16 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
462,16 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €


