DRAGON štvorcový sprchovací kút 1100x1100mm L/P variant, rohový vstup GD4211GD4211
DRAGON štvorcový sprchovací kút 1100x1100mm L/P variant, rohový vstup GD4211GD4211
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GD4211GD4211 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | DRAGON |
| Rozmer | 110x110 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1100 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvorcové s rohovým vstupom |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 600 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 100.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902642 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Posuvné |
Doporučujeme přikoupit
250,75 €
Pri platbe vopred iba 234,00 €
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, tmavo šedá GS120G
expedícia do 8 dní143,71 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMO16
expedícia do 8 dní240,83 €
Pri platbe vopred iba 225,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SIGMA SIMPLY štvorcový sprchovací kút 1100x1100 mm, rohový vstup, číre sklo GS2111-01
expedícia do 8 dní527,23 €
Pri platbe vopred iba 487,00 €
957,54 €
Pri platbe vopred iba 885,00 €
TRINITY CHROME štvorcový sprchovací kút 1100x1100mm, rohový vstup, matné sklo GT2211-11M-CH
expedícia do 8 dní966,57 €
Pri platbe vopred iba 893,00 €


